Стягнення боргу

Юридична допомога вкрай необхідна при стягненні боргів, адже це досить непроста процедура. Боржники ухиляються від виконання зобов’язань і для розв'язання проблеми необхідно застосовувати примусове стягнення боргу. Проблема може виникати не лише через ухиляння особи, а і через об’єктивні причини такі як нестача грошей.Тому, захист прав кредитора краще довірити кваліфікованому юристу!

Що робити, якщо боржник не платить борг?

Успішний практичний досвід юриста у представленні інтересів позикодавців дозволить вам досягти успіху в стягненні боргів з фізичних чи юридичних осіб. Звертайтеся при необхідності забезпечити виконання зобов’язань умов договору.

Ефективне вирішення справ щодо стягнення всіх видів боргів, у тому числі загальної заборгованості, витрат, пов’язаних з судовим розглядом, заробітної плати. Вживання заходів для стягнення забезпечень виконання зобов’язань, а саме:

  • штрафів;
  • пені;
  • авансу;
  • застави.

Допомога юриста по стягненню боргу

Юридична допомога з консультування щодо перспектив справи. Попередньо проводиться ретельний аналіз дебіторської заборгованості, всіх зобов’язань, оцінюються показники ефективності управління заборгованістю, виявляються всі можливі шляхи та способи для погашення зобов’язань.

Розробка заходів, які сприятимуть кращому управлінню заборгованістю. Пошук способ зниження втрат клієнта при неповерненні боргів. При можливості, здійснення розстрочки виплат та продовження терміну погашення, або відстрочки, тобто перенення виплати на пізніший час. Аналіз майна боржника дозволить здійснити конверсію боргів в активи, тобто передати кредитору акції, нерухоме майно, сировину чи матеріали, продукцію в рахунок погашення боргу.

На яких стадіях та в якому обсязі ви отримаєте юридичну допомогу?

Досудова юридична допомога

В досудовому врегулюванні – юрист підготує мирову угоду, а також претензії, забезпечить розшук майна боржника та його досудовий арешт, сприятиме в накладенні необхідних забезпечувальних заходів.

Допомога у суді

Якщо не вдається домовитися з боржником – юридичний супровід при стягненні боргів у судовому порядку, представлення інтересів клієнта в суді.
Перед цим, підготовка документів, що свідчать про наявність боргу та його суму, складення позовної заяви про стягнення заборгованості, а також всі інші потрібні документи (звернення чи офіційні листи). 

Юридична допомога при виконанні судового рішення

При наявності судового рішення – юрист супроводжуватиме виконавче провадження. Зробить все можливе, щоб рішення суду було виконане, у тому числі шляхом пошуку всього належного боржнику майна, банківських рахунків, накладення арешту на нерухомість, що перебуває у власності боржника та на його грошові кошти. Допоможе звернути стягнення на майно та надаватиме юридичну допомогу при його продажу.

Види допомоги при стягненні заборгованості

Стягнення заборгованості по аліментах

Якщо ви вже маєте рішення суду про стягнення заборгованості, проте воно не виконується, необхідна допомога юриста. Отримати кваліфіковану консультацію при несумлінному поводженні боржника чи при призупиненні виконавчого провадження можна навіть онлайн. Особи, зобов’язані платити аліменти, іноді вживають різні хитрощі, наприклад: приховують свої доходи, майно, не повідомляють про своє місце проживання та місце роботи.

Можливо добитися стягнення заборгованості навіть у тому випадку, якщо дитина вже досягла повноліття до 23-ти років. При наявності вини особи, стягнення може відбутися за весь період, коли аліменти не сплачувались. При можливості таке стягнення можна звернути на майно боржника. Юрист підготує відповідні документи, щоб виконавець стягнув заборгованість або справу було позитивно вирішено в суді.

Стягнення боргу по заробітній платі

Іноді трапляється зіштовхнутись з недобросовісним роботодавцем, який відмовляється сплачувати зарплату в повному обсязі. Він може посилатися на різні обставини: затримки фінансування, проблеми з банком, відсутність грошей. Але потрібно чітко знати, що несвоєчасна виплата зарплати тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. Але, потрібно правильно зібрати докази та чітко довести обставини справи, в чому може знадобитись професійна юридична допомога.

Розкриття конфіденційної інформації та банківської таємниці

Для стягнення боргу необхідно володіти усією повнотою доказів та інформації стосовно боржника, а головне, його матеріального становища. Так, часто необхідно вчасно виявити кошти на банківському рахунку боржника чи отримати відомості стосовно нерухомості або прихованого майна.

Викрити усі приховані доходи боржника допоможе юридична підтримка, професійного юриста.

Стягнення боргу за розпискою

При наявності розписки ви маєте докази, що дійсно позичили гроші боржнику, тому не потрібно збирати квитанції та шукати свідків. Юрист оцінить всі ризики та перспективи судового розгляду для клієнта, допоможе скласти позовну заяву, врахувавши всі фактори щодо обчислення суми боргу. При невиконанні зобов’язання добровільно – сприятиме накладенню штрафних санкцій на боржника.

Стягнення боргу за договорами оренди, підряду, постачання тощо

Якщо клієнт відмовляється здійснювати оплату за надані послуги - Вам потрібна надійна юридична допомога. Професійний юрист проаналізує договір, складе стратегію вирішення справи в досудовому порядку. Якщо клієнт відмовиться, юрист ініціює подання позову в суд та проконтролює хід судового процесу для успішного винесення судового рішення. Отримаючи виконавчий документ, спеціаліст допоможе знайти виконавця, який правильно реалізує його зміст в рамках закону без можливості будь-яких оскаржень зі сторони боржника.

Стягнення кредитної заборгованості

Юрист підготує претензію про сплату боргу, супроводжуватиме переговори при досудовому врегулюванні, підготує позовну заяву, представлятиме інтереси кредитора в суді, надасть допомогу, якщо можливо звернути стягнення на предмет застави, поновити строк подачі виконавчих документів в процесі виконавчого провадження та в інших випадках.

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки гроші, але й Ваш час. Щоб замовити юридичні послуги заповнюйте спеціальну форму з описом питання на сайті!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon