Підготовка договорів

Від правильності підготовки договору і його точності залежить успіх угоди, можливість захисту прав та інтересів сторін, дохід від виконання умов договору, а також, що не менш важливо, ділова репутація. Тому, краще довірити таку відповідальну справу професійному юристу!

Перш ніж укладати будь-яку правову угоду, вкрай необхідно звернутись до юриста за правовою допомогою. Спеціаліст в сфері права підготовить договір на максимально взаємовигідних умовах для кожної зі сторін з врахуванням усіх норм законодавства та побажань замовника.

Підготовка договору

Договір – це угода між двома і більше особами, спрямована на встановлення, припинення або ж зміну прав та обов’язків сторін.

Під час укладання угоди обов'язковою умовою є узгодження усіх істотних умов, оскільки перш за все, договір є документом, що визначає права, обов'язки та відповідальність кожної з сторін.

В правовій угоді повинні бути вказані всі істотні умови, передбачені законом для конкретного, окремого виду правочину. Для різних видів договорів можуть бути передбачені різні істотні умови, відсутність яких, може призвести до визнання договору недійсним чи нікчемним в судовому порядку.

Професійний юрист допоможе розібратись в усіх правових тонкощах та розробити договір з урахуванням усіх підводних каменів!

Як відбувається надання послуги?

1. Розробка тексту

Клієнт повідомляє категорію та особливості угоди, яку необхідно розробити та вносить свої побажання, щодо істотних умов правочину.

Юрист своєю чергою проводить аналіз побажань та керуючись чинним законодавством створює на їх основі текст угоди. Після чого направляє клієнту на погодження.

2. Корекція

Отримавши попередній зразок угоди, клієнт, за бажанням, повідомляє фінальні корегування, а також надає дані стовно сторін, необхідні для коректного дозаповнення!

Це потрібно для належного оформлення угоди, адже часто сторони вносять інформацію не правильно чи в недостатньому обсязі, що необхідна для надійного захисту прав та обов’язків усіх учасників договірних відносин.

3. Підготовка до підписання

Юрист вносить усіх необхідні дані та поправки в договір, а також проводить повторний юридичний аналіз правочину стосовно відповідності законів та можливих правових ризиків сторін. Після чого, готовий договір передає клієнту на погодження і підписання!

4. Підтримка
У разі потреби клієнта в допомозі, юрист консультує та надає швидку юридичну підтримку в питаннях, що стосуються підготовленого договору! 

Які угоди?

Найбільш часто клієнти звертаються за підготовкою наступних документів:

 • договір про надання послуг;
 • договір купівлі-продажу;
 • договір інвестування;
 • договір постачання;
 • договір виконання робіт (підряду);
 • договір оренди (нерухомого та рухомого майна);
 • договір суборенди (нерухомого та рухомого майна);
 • договір позики;
 • договір про відчуження об'єкта права інтелектуальної власності;
 • ліцензійний договір;
 • трудовий договір (контракт);
 • договір про нерозголошення інформації (NDA);
 • шлюбний контракт;
 • договір про сплату аліментів;
 • агентський договір;
 • договір міни;
 • договір доручення;
 • договір про відступлення права вимоги;
 • договір зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД);
 • договір патронажу
 • договір дарування тощо...

Які види юридичних послуг Ви можете отримати?

Розробка договору юристом дозволить заощадити час і не займатися самостійним вивченням законів, які постійно змінюються. Якісний документ дозволить запобігти непотрібним конфліктам та уникнути непередбачених фінансових й репутаційних втрат. А індивідуальний підхід до створення угоди дасть можливість забезпечити усю повноту захисту прав клієнта!

Організація договірної роботи для бізнесу

Комплексна юридична підтримка для ведення договірної роботи бізнесом. Підтримка включатиме юридичні консультації, розробку проектів договорів та супутніх документів включно англійською мовою, доопрацювання та внесення змін до існуючих правочинів.

Розробка договорів для фізичних осіб

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахування побажань та попередження правових ризиків заключення договору. Первинні консультації та юридична підтримка угоди в подальшому.

Розробка додаткових угод

Підготовка додаткових угод до вже інснуючих договорів. Проведення консультації сторін для узгодження усіх нових істотних умов правочину в межах чинного законодавства.

Доопрацювання та внесення змін до чинних правочинів

Аналіз угоди на предмет відповідності законів та норм існуючого правового поля. Юридичні висновки щодо вдосконалення договору та підготовка відповідного проекту нової чи додаткової угоди.

Підготовка і супровід клієнтів під час переговорного процесу

Роз'ясння всіх підводних каменів законів та принципів ведення договірної роботи й досягнення консенсусу з будь-якого правового питання. 

Підготовка договорів англійською мовою

Підготовка договір англійською мовою з врахування законодавства країни, яка буде використана в якості правової юрисдикції сторін. Проведення аналізу іноземного законодавства на предмет можливих юридичних ризиків. Оцінка податкових норми та міжнародних договорів, а також конвенціїй. 

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки гроші, але й Ваш час. Щоб замовити юридичні послуги заповнюйте спеціальну форму з описом питання на сайті!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon