Підготовка договорів

Від правильності підготовки договору і точності його формулювань залежить успіх подальшого виконання, можливість захисту прав та інтересів сторін, дохід від виконання, а також, що не менш важливо, ділова репутація. Таким чином, підготовка договору це досить кропіткий та відповідальний процес, який краще довірити професійному юристу.

Тому, перш ніж укладати будь-яку правову угоду, вкрай необхідно звернутись до юриста за правовою допомогою. Спеціаліст підготовить договір на взаємовигідних умовах для кожної зі сторін з врахуванням усіх норм законодавства.

Підготовка договору юристом

Договір – це угода між двома і більше особами, спрямована на встановлення, припинення або ж зміну прав та обов’язків сторін.

Під час укладання угоди обов'язковою умовою є узгодження істотних умов і підписання договору, оскільки перш за все, договір є документом, що визначає права, обов'язки та відповідальність сторін.

У договорі повинні бути вказані всі істотні умови, передбачені законом для даного виду договорів. Для різних видів договорів можуть бути передбачені різні істотні умови, відсутність яких може призвести до визнання договору недійсним чи нікчемним.

Професійний юрист допоможе розібратись в усіх правових тонкощах та розробити договір з урахуванням усіх побажань.

Як відбувається надання послуг з підготовки договорів?

Розробка тексту правочину

Клієнт повідомляє вид угоди, яку необхідно розробити та вносить свої побажання, щодо істотних умов правочину.

Юрист своєю чергою проводить аналіз побажань та керуючись чинним законодавством створює на їх основі шаблон угоди. Після чого направляє клієнту на погодження текст майбутнього договору.

Внесення побажань клієнта в договір

Отримавши попередній зразок документа клієнт вносить фінальні правки та повідомляє юристу інформацію щодо сторін, які будуть укладати правочин.

Це потрібно для коректного оформлення угоди, адже часто сторони вносять інформацію не правильно чи в недостатньому обсязі для належного захисту прав та обов’язків усіх учасників договірних відносин.

Юрист зобов’язується не розголошувати персональну, конфіденційну інформацію сторін та використовувати її лише з метою юридично правильного оформлення договірних відносин.

Підготовка договору до підписання

Юрист вносить усіх необхідні дані та поправки в угоду, а також проводить повний юридичний аналіз правочину стосовно відповідності законів та можливих правових ризиків сторін. Після чого, готову угоду передає клієнту на погодження і підписання.

Які угоди Ми готуємо найчастіше?

Найбільш часто клієнти звертаються за підготовкою таких договорів:

 • договір на надання послуг;
 • договір купівлі-продажу;
 • договір інвестування;
 • договір купівлі-продажу майнових прав;
 • договір пайової участі;
 • договір постачання;
 • договір виконання робіт (підряду);
 • договір оренди (нерухомості та рухомого майна);
 • договір про відчуження об'єкта права інтелектуальної власності;
 • ліцензійний договір;
 • трудові договори (контракт);
 • договір про нерозголошення (NDA);
 • шлюбний контракт (договір);
 • договір про сплату аліментів;
 • агентський договір;
 • договір міни;
 • договір доручення;
 • договір про відступлення права вимоги;
 • договір зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД);
 • колективний договір;
 • договір дарування;
 • договір позики тощо.

Які види юридичних послуг Ви можете отримати?

Розробка договору юристом дозволить Вам заощадити час і не займатися самостійним вивченням великої кількості законів, які постійно змінюються. Якісний документ дозволить запобігати непотрібним конфліктам та уникнути непередбачених фінансових втрат. А індивідуальний підхід до створення угоди дасть можливість забезпечити усю повноту захисту прав клієнта. Так, у переліку договірної роботи Ви можете знайти наступні види юридичних послуг.

Організація договірної роботи для бізнесу

Надамо комплексну юридичну підтримку для ведення договірної роботи бізнесу. Підтримка включатиме юридичні консультації, розробку проектів договорів та супутніх документів включно англійською мовою, доопрацювання та внесення змін до існуючих правочинів та ведення переговорного процесу аж до підписання угоди.

Розробка договорів для фізичних осіб

Знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахуємо усі побажання та правові ризики заключення договору сторонами. Проведемо первинні консультації та юридичну підтримку угоди в подальшому процесі.

Розробка додаткових угод

Підготовимо додаткові угоди до вже інснуючих договорів. Проведемо консультації сторін для узгодження усіх нових істотних умов правочину в межах чинного законодавства.

Доопрацювання та внесення змін до чинних правочинів

Проаналізуємо угоду на предмет відповідності законів та норм існуючого правового поля. Надамо юридичний висновок щодо вдосконалення договору та підготуємо відповідний проект нової угоди.

Підготовка і супровід клієнтів під час переговорного процесу

 Роз'яснено усі підводні камені законів та принципів ведення договірної роботи й досягнемо консенсусу з будь-якого правового питання. 

Підготовка договорів англійською мовою та ЗЕД контрактів

Підготуємо договір англійською мовою з врахування законодавства країни, яка буде використана в якості правової юрисдикції сторін. Проведемо аналіз іноземного законодавства на предмет можливих юридичних ризиків. Оцінимо податкові норми та міжнародні договори, а також конвенції задля запобігання подвійного оподаткування. 

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, ознайомтесь з прайсом та зверніться до професійного юриста, який може зберегти не тільки ваші гроші, але й Ваш час.

Щоб замовити юридичні послуги в Києві або онлайн телефонуйте за номером, звертайтеся в соціальних мережах чи заповнюйте спеціальну форму з описом Вашого питання в контактах, що вказані на сайті й з Вами неодмінно зв’яжуться для успішного розв'язання проблеми!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon