Допомога боржникам

Укладаючи договори позики, можна легко не помітити підводних каменів та опинитися в ситуації, коли борг стане дуже важко або неможливо виплатити. Проблеми в бізнесі не дають можливості сплачувати податки, а втрата роботи призводить до виникнення боргів? Списати заборгованість зможе професійний юрист!

Що робити, якщо ви не в змозі виплатити борг?

Просрочка по кредиту, санкції, що накладаються на боржника, можуть досягати дуже значного розміру. У таких випадках не варто намагатися вирішити справу самотужки, краще звернутися до фахівця. Тому перш за все Вам знадобиться допомога юриста!

Юридична допомога боржникам

Для кожної ситуації необхідний індивідуальний підхід. Зверніться за юридичними послугами і юрист врахує всі нюанси Вашої проблеми та розробить індивідуальний план роботи. Ви отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу при різних видах заборгованості.

На яких стадіях та в якому обсязі Ви отримаєте юридичну допомогу?

Досудова юридична допомога

В досудовому врегулюванні – юрист проведе роботу з колекторами, підготовить скарги в необхідні інстанції для запобігання протиправних дій з боку кредитора. Також проведе інформаційну підготовку боржника, щодо його реальних прав та обов'язків у конкретній справі з метою запобігання вчинення помилок у взаємодії з кредитором. Оформить індивідуальний план захисту прав боржника та його майна від несанкціонованих посягань. При необхідності підготує пропозиції щодо реструктуризації боргу чи вигідного закриття боргу боржником.

Допомога у суді

Якщо не вдається домовитися з кредитором – впровадить юридичний супровід захисту прав боржника у судовому порядку. Перед цим підготує документи, що свідчать про присутність наявних порушень умов договору та скоєння протиправних дій з боку позивача. Проведе аналіз успіху у справі та запровадить шляхи досягнення найвигіднішого рішення для боржника. Запровадить дії, метою яких буде захист майна боржника від його відчуження. 

Юридична допомога при виконанні судового рішення

При наявності судового рішення – юрист супроводжуватиме виконавче провадження. Зробить все можливе, щоб несправедливі рішення суду не були виконані. У тому числі шляхом захисту всього належного боржнику майна, банківських рахунків, запобігання накладення арешту на нерухомість, що перебуває у власності боржника та на його грошові кошти. Допоможе повернути майно та надасть юридичну підтримку, якщо його виставили на продаж.

Види юридичних послуг боржникам 

Робота з колекторами

Якщо у Вас виникли проблеми з надокучливими колекторами, юрист допоможе раз і назавжди позбутись їх залякувань. Телефонний тероризм, візити на роботу, дзвінки родичам і друзям, стук у двері з погрозою розправи... Професійний юрист допоможе притягнути до відповідальності колекторів за незаконні дії та подарувати Вам і оточенню мир й спокій. 

Юридична допомога боржникам з МФО

Часто трапляється так, що шахраї оформлюють кредит через мережу інтернет в МФО на іншу особу, дані якої вони змогли зібрати й використати у своїх цілях. Як правило МФО не перевіряють належним чином позичальника, тому видають гроші швидко на ліво і на право. А оскільки заробіток МФО полягає в основному на прострочці, перевірка інформації просто їм не вигідна. Тому, якщо Вам прийшов "лист щастя" про виникнення боргу якого Ви не брали, це робота злодіїв, яку неодмінно потрібно швидко викрити! Зробити це Ви можете скориставшись послугами професіонала.

У випадку, якщо Ви самі оформили послуги кредитування у МФО і з тих чи інших причин не змогли виплатити гроші по кредиту, неодмінно звертайтесь до юриста. Адже часто МФО займаються шаленими накрутками відсотків, штрафних санкцій та пені й не рідко зловживають послугами колекторів для вибивання грошей з боржників. Тому, для того, щоб захиститися від протиправних посягань колекторів Вам неодмінно потрібен юрист по кредитах, який надійно та раз й на завжди розв'яже проблему боргу. 

Скасування виконавчого напису нотаріуса

Користуючись договором застави кредитор може ініціювати досудове стягнення боргу шляхом відчуження заставного майна за допомогою нотаріуса. Винесення виконавчого напису нотаріуса загалом здійснюється для психологічного тиску на боржника, який не знає своїх прав. Адже такий виконавчий напис часто містить грубі порушення і його можна легко оскаржити в суді. Але якщо цього вчасно не зробити, можна отримати ще велику низку проблем у зв'язку з процесом відчуження майна боржника. Щоб цього запобігти боржнику неодмінно потрібно звернутись за допомогою юриста.

Оскарження виконавчих документів та дій виконавців

Не рідко нотаріуси, суди та виконавці виносять документи з грубими порушеннями законів. Це може бути як виконавчий напис нотаріуса, наказ чи виконавчий лист суду, або ж постанова виконавця. Так чи інакше аналіз документів професійним юристом допоможе затримати чи скасувати процес незаконного стягнення боргу. Звертайтесь за наданням юридичних послуг і ретельним аналізом справи!

Зняття арешту з майна боржника

У випадку, якщо на Ваше майно накладено арешт, Вам неодмінно потрібен хороший юрист! Адже зняття наявного арешту на нерухомості чи рахунках боржника це досить складний процес, що потребує неабиякого професіоналізму. Перш за все необхідно зафіксувати наявні порушення в роботі виконавця та його постановах, а по-друге, скласти необхідну скаргу в суд, щоб визнати арешт не законним. Ну, а по-третє, виконати ряд запобіжних засобів, щоб не допустити арешту майна повторно. 

Викуп кредиту через факторинг

Факторингові компанії це по-суті колектори, але як би це при чудно не звучало, навіть колектори можуть допомогти зменшити суму боргу! Як це може бути? Необхідно домовитись про викуп кредиту боржника факторинговою компанією в банку. Що допоможе зробити надійний юрист по кредитних справах!

Скасування торгів на СЕТАМ

Якщо Ваше майно вдалось арештувати, та виставити на торги, не варто втрачати надію! Є безліч варіантів, як можна розв'язувати цю проблему. Завжди можна викупити майно назад чи оскаржити торги, або ж виявити грубі помилки в виконавчих діях чи документах, що явно порушують чинне законодавство України.

Списання боргу за розпискою

Надійний юрист допоможе досягти списання боргів за цивільним договором, оформленим з борговою розпискою чи без неї. З’ясує, чи відповідає її текст вимогам закону, чи не пройшли строки позовної давності, захистить від арешту майно боржника.

Юридична допомога боржникам з кредитом

Допомога у зменшенню через суд надмірно великих сум боргів, що виникають через штрафні санкції. Юрист підбере індивідуальний варіант розв'язання проблеми.

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки гроші, але й Ваш час. Щоб замовити юридичні послуги заповнюйте спеціальну форму з описом питання на сайті!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon