Договір виконання робіт (підряду)

Договір виконання робіт (підряду) - це домовленість двох сторін, за якою одна сторона (підрядник) зобов’язується виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу. Підготовка договору виконання робіт (підряду) це досить відповідальна і фахова робота, яку краще довірити юристу по договорах, адже часто допущені помилки в умовах договору, укладеного власноруч, можуть спричинити серйозний конфлік інтересів сторін!

Підготовка договору виконання робіт (підряду)

Договір виконання робіт (підряду) – це угода між двома особами, спрямована на встановлення, припинення або ж зміну прав та обов’язків сторін повʼязаних з виконанням підрядником  певного розду завданням поставленого замовником .

Під час укладання угоди, обов'язковою умовою є узгодження усіх істотних умов, оскільки перш за все, договір підряду є документом, що визначає права, обов'язки та відповідальність кожної з сторін.

В угоді про виконання робіт повинні бути вказані всі істотні умови, передбачені законом для конкретного, окремого виду правочину. Для різних видів договорів можуть бути передбачені різні істотні умови, відсутність яких, може призвести до визнання договору недійсним чи нікчемним в судовому порядку.

Професійний юрист допоможе розібратись в усіх правових тонкощах та розробити договір позички з урахуванням усіх підводних каменів права!

Етапи створення договору виконання робіт (підряду)

1. Розробка тексту договору виконання робіт (підряду)

Клієнт вказує істотні умови договору: дату укладення, строк виконання робіт, надає дані стосовно сторін договору, а також інформацію стосовно етапів виконання роботи. 

Юрист, своєю чергою, проводить аналіз побажань та керуючись чинним законодавством створює на їх основі текст договору виконання робіт. Після чого направляє клієнту на погодження.

Отримавши попередній зразок угоди, клієнт, за наявності, повідомляє про потрібні корегування.

2. Підготовка до підписання виконання робіт (підряду)

Юрист вносить усі необхідні дані та поправки в договір підряду, а також проводить повторний юридичний аналіз правочину стосовно відповідності законів та можливих правових ризиків для сторін. Після чого, готовий до підписання договір виконання робіт передає клієнту на погодження й подальше підписання.

3. Підтримка договору виконання робіт (підряду)

У разі потреби у допомозі, юрист консультує клієнта та надає швидку юридичну підтримку в питаннях, що стосуються підготовленого договору підряду.

Які додаткові види юридичних послуг Ви можете отримати?

Розробка договору юристом дозволить заощадити час і не займатися самостійним вивченням законів. Якісний документ дозволить запобігти непотрібним конфліктам та уникнути непередбачених фінансових втрат. А індивідуальний підхід до створення угоди дасть можливість забезпечити усю повноту захисту прав клієнта.

Підготовка договорів для бізнесу

Комплексна юридична підтримка з ведення договірної роботи для бізнесу (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). Підтримка включатиме юридичні консультації, розробку проектів договорів та супутніх документів.

Розробка договорів для фізичних осіб

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахування побажань та попередження правових ризиків заключення договору. Первинні консультації та юридична підтримка угоди.

Створення додаткових угод

Підготовка додаткових угод до вже інснуючих договорів. Додаткові угоди на: пролонгацію договору, зміну або корегування істотних умов, тощо...

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки гроші, але й час. 
Щоб замовити підготовку договору заповнюйте спеціальну форму на сайті!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon