Договір суборенди житлового приміщення

Підготовка договору суборенди житлового приміщення професійним юристом дає змогу надійно й безпечно укласти вигідну угоду як суборендарю так і суборендодавцю!

Перш ніж здавати в суборенду чи суборендувати житлову нерухомість, необхідно звернутись до юриста за правовою допомогою. Спеціаліст в сфері права підготовить договір суборенди на максимально взаємовигідних умовах для кожної зі сторін з врахуванням усіх чинних норм законодавства та побажань замовника.

Підготовка договору суборенди житлового приміщення

Договір суборенди – це угода між двома і більше особами, спрямована на встановлення, припинення або ж зміну прав та обов’язків сторін повʼязаних з тимчасовим платним користуванням нерухомим майном, що вже знаходиться у оренді.

Під час укладання угоди, обов'язковою умовою є узгодження усіх істотних умов, оскільки перш за все, договір суборенди є документом, що визначає права, обов'язки та відповідальність кожної з сторін.

В угоді про суборенду повинні бути вказані всі істотні умови, передбачені законом для конкретного, окремого виду правочину. Для різних видів договорів можуть бути передбачені різні істотні умови, відсутність яких, може призвести до визнання договору недійсним чи нікчемним в судовому порядку.

Професійний юрист допоможе розібратись в усіх правових тонкощах та розробити договір суборенди житлового приміщення з урахуванням усіх підводних каменів права!

Етапи створення договору суборенди житлового приміщення

1. Розробка тексту договору суборенди юристом

Клієнт вказує істотні умови договору: дату укладення, строк суборенди житлового приміщення, надає дані стосовно сторін договору, а також інформацію стосовно обʼєкту суборенди. 

Юрист, своєю чергою, проводить аналіз побажань та керуючись чинним законодавством створює на їх основі текст договору суборенди. Після чого направляє клієнту на погодження.

Отримавши попередній зразок угоди, клієнт, за наявності, повідомляє про потрібні корегування.

2. Підготовка до підписання договору суборенди

Юрист вносить усі необхідні дані та поправки в договір суборенди житлового приміщення, а також проводить повторний юридичний аналіз правочину стосовно відповідності законів та можливих правових ризиків для сторін. Після чого, готовий до підписання договір суборенди передає клієнту на погодження й подальше підписання.

3. Підтримка договору суборенди юристом

У разі потреби у допомозі, юрист консультує клієнта та надає швидку юридичну підтримку в питаннях, що стосуються підготовленого договору суборенди житлового приміщення.

Які додаткові види юридичних послуг Ви можете отримати?

Розробка договору юристом дозволить заощадити час і не займатися самостійним вивченням законів. Якісний документ дозволить запобігти непотрібним конфліктам та уникнути непередбачених фінансових втрат. А індивідуальний підхід до створення угоди дасть можливість забезпечити усю повноту захисту прав клієнта.

Підготовка договорів для бізнесу

Комплексна юридична підтримка з ведення договірної роботи для бізнесу (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). Підтримка включатиме юридичні консультації, розробку проектів договорів та супутніх документів.

Розробка договорів для фізичних осіб

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахування побажань та попередження правових ризиків заключення договору. Первинні консультації та юридична підтримка угоди.

Створення додаткових угод

Підготовка додаткових угод до вже інснуючих договорів. Додаткові угоди на: пролонгацію договору, зміну або корегування істотних умов, тощо...

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки гроші, але й час. 
Щоб замовити підготовку договору заповнюйте спеціальну форму на сайті!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon