Договір позички

Підготовка договору позички дає змогу позичкодавцеві безопатно передати чи зобовʼязатись передати у майбутньому користувачеві річ або майно для користування протягом встановленого строку. Дуже важливо довірити підготовку даної угоди професійному юристу, адже цей різновид правочину є досить розповсюджений, однак не дивлячись на це, часто в ньому допускають суттєві порушення істотних умов, що може понести серйозні правові ризики!

Підготовка договору позички

Договір позички – це угода між двома і більше особами, спрямована на встановлення, припинення або ж зміну прав та обов’язків сторін повʼязаних з тимчасовим безоплатним користуванням рухомим та нерухомим майном.

Під час укладання угоди, обов'язковою умовою є узгодження усіх істотних умов, оскільки перш за все, договір позички є документом, що визначає права, обов'язки та відповідальність кожної з сторін.

В угоді про позичку повинні бути вказані всі істотні умови, передбачені законом для конкретного, окремого виду правочину. Для різних видів договорів можуть бути передбачені різні істотні умови, відсутність яких, може призвести до визнання договору недійсним чи нікчемним в судовому порядку.

Професійний юрист допоможе розібратись в усіх правових тонкощах та розробити договір позички з урахуванням усіх підводних каменів права!

Етапи створення договору позички

1. Розробка тексту договору позички юристом

Клієнт вказує істотні умови договору: дату укладення, строк передачі в користування майном, надає дані стосовно сторін договору, а також інформацію стосовно обʼєкту позички. 

Юрист, своєю чергою, проводить аналіз побажань та керуючись чинним законодавством створює на їх основі текст договору позички. Після чого направляє клієнту на погодження.

Отримавши попередній зразок угоди, клієнт, за наявності, повідомляє про потрібні корегування.

2. Підготовка до підписання договору позички

Юрист вносить усі необхідні дані та поправки в договір позички, а також проводить повторний юридичний аналіз правочину стосовно відповідності законів та можливих правових ризиків для сторін. Після чого, готовий до підписання договір позички передає клієнту на погодження й подальше підписання.

3. Підтримка договору позички юристом

У разі потреби у допомозі, юрист консультує клієнта та надає швидку юридичну підтримку в питаннях, що стосуються підготовленого договору позички житлового приміщення.

Які додаткові види юридичних послуг Ви можете отримати?

Розробка договору юристом дозволить заощадити час і не займатися самостійним вивченням законів. Якісний документ дозволить запобігти непотрібним конфліктам та уникнути непередбачених фінансових втрат. А індивідуальний підхід до створення угоди дасть можливість забезпечити усю повноту захисту прав клієнта.

Підготовка договорів для бізнесу

Комплексна юридична підтримка з ведення договірної роботи для бізнесу (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). Підтримка включатиме юридичні консультації, розробку проектів договорів та супутніх документів.

Розробка договорів для фізичних осіб

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахування побажань та попередження правових ризиків заключення договору. Первинні консультації та юридична підтримка угоди.

Створення додаткових угод

Підготовка додаткових угод до вже інснуючих договорів. Додаткові угоди на: пролонгацію договору, зміну або корегування істотних умов, тощо...

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки гроші, але й час. 
Щоб замовити підготовку договору заповнюйте спеціальну форму на сайті!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon