Юридичні послуги

Договір виконання робіт (підряду) - це домовленість двох сторін, за якою одна сторона (підрядник) зобов’язується виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу. Підготовка договору виконання робіт (підряду) це досить відповідальна і фахова робота, яку краще довірити юристу по договорах, адже часто допущені помилки в умовах договору, укладеного власноруч, можуть спричинити серйозний конфлік інтересів сторін!

Підготовка договору суборенди житлового приміщення професійним юристом дає змогу надійно й безпечно укласти вигідну угоду як суборендарю так і суборендодавцю!

Підготовка договору оренди житлового приміщення професійним юристом дає змогу надійно й безпечно укласти вигідну угоду як орендарю так і орендодавцю!

Підготовка договору позички дає змогу позичкодавцеві безопатно передати чи зобовʼязатись передати у майбутньому користувачеві річ або майно для користування протягом встановленого строку. Дуже важливо довірити підготовку даної угоди професійному юристу, адже цей різновид правочину є досить розповсюджений, однак не дивлячись на це, часто в ньому допускають суттєві порушення істотних умов, що може понести серйозні правові ризики!

Підготовка договору суборенди нежитлового приміщення це досить кропітка і відповідальна робота, від якої залежить уся подальша комерційна діяльність суборендаря та прибуток від здачі обʼєкту в оренду суборендодавця!

Підготовка договору оренди нежитлового приміщення це досить кропітка і відповідальна робота, від якої залежить уся подальша комерційна діяльність орендаря та прибуток від здачі обʼєкту в оренду орендодавця!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon