Вартість юридичних послуг

Вартість юридичних послуг

Первинна усна консультація до 30 хвилин, без вивчення документів - безкоштовна

Детальна консультація з юридичним аналізом документів - від 500 грн.

Письмова консультація зі створенням юридичного висновку, в тому числі щодо судової перспективи по справі - від 1000 грн.

Складання претензій, листів, скарг, запитів - від 1500 грн.

Представлення інтересів клієнта в правоохоронних органах, органах державної влади - від 2000 грн.

Складання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг - від 2500 грн.

Підготовка договорів, участь в переговорах з контрагентом, консультації з питань, що виникають під час укладення договору, експертиза проекту договору контрагента, аналіз правових ризиків - від 1500 - 3000 грн.

*Вартість юридичних послуг представлена на сайті з метою розуміння клієнтом можливих витрат. В будь-якому разі, вартість юридичних послуг залежить від проблеми та обсягу дій, які необхідно вчинити для її вирішення.

*Ціни на юридичні послуги по представленню інтересів клієнта в суді у Києві визначається з розрахунку середньої тривалості всього процесу. Сюди може включатися складання позовної заяви, вивчення наданих документів, участь в судових засіданнях, отримання рішення суду, участь в наступних інстанціях.

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, ознайомтесь з послугами професійного юриста, який може зберегти не тільки ваші гроші, але й Ваш час.

Щоб замовити юридичні послуги в Києві або онлайн телефонуйте за номером, звертайтеся в соціальних мережах чи заповнюйте спеціальну форму з описом Вашого питання в контактах, що вказані на сайті й з Вами неодмінно зв’яжуться для успішного розв'язання проблеми!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon