Стабільний дохід

Стабільний і надійний помісячний дохід це саме те, чого прагне кожен з нас. Для того, щоб досягти цієї мети ми довго і наполегливо інвестуємо свій час, сили і кошти в себе, свою освіту та досвід. Адже високий рівень знань та умінь в тій чи іншій сфері людського суспільства дає нам можливість отримувати кращий рівень заробітної плати та підвищує якість нашого життя.

Таким чином, в обмін на матеріальну вигоду, ми продаємо свою професійну працю. І робимо ми це двома шляхами, через посередника і самостійно:

  • можемо влаштуватися на роботу поринаючи в повсякденну трудову рутину підприємства;
  • а можемо самі стати підприємцями, відкривши власний бізнес, поєднуючи улюблене хобі з можливою прибутковою справою.

Пасивний дохід

Гнучи свою спину на роботодавця ми залишаємо себе великої головної болі: сплати податків, пошуку клієнтів, юридичного оформлення бізнесу та постійних перевірок контролюючими органами. А головне, простий робітник не несе ніяких ризиків і відповідальності власним майном та репутацією перед бізнесом. Робота трудяги це просте виконання посадової інструкції та завдань відповідно до власних знань, навичок. З іншої сторони, власник організації або ж підприємства несе повну матеріальну, юридичну, репутаційну відповідальність за свій бізнес. А його обов’язки не обмежуються певними завданнями і потребують значно ширшого спектру знань, умінь.

Відповідно до вищенаведеної різниці відповідальності і обов’язків буде формуватись і співрозмірний рівень доходу. Чим вищий ризик, тим вищий прибуток.

Але чи є праця на благо підприємства роботодавця або ж навіть ведення власної справи джерелом дійсно стабільного заробітку? Постійна зміна робочого місця та невпинна економічна турбулентність показали, що як сам бізнес, так і робота на бізнесменів є крайні нестабільним способом отримання доходу. Низькі ризики дають малу заробітну плату і залишають можливості розвитку людини, але є абсолютно безпечними. Високі ризики розвивають особистість, приносять високий прибуток, але разом з цим несуть високу небезпеку.

Інвестиція у нерухомість

Хороший і прибутковий бізнес, як і постійна робота є не частим явищем у нашому нестабільному світі. Перемінні умови існування людини невпинно міняють ринок товарів і послуг, що безпосередньо впливає на підприємства і відповідно на робітників. Потреби людей постійно змінюються, а з цим попит невблаганно впливає і на пропозицію. Усе, що завжди залишається сталим в наших потребах, це: вода, їжа, одяг і домівка. Задоволення цих потреб буде актуальним поки буде існувати і саме людство, тож бізнес саме в цих сферах є найбільш надійним і прибутковим. Вода, їжа і одяг є легкодоступним, а так  більш конкурентним джерелом доходу, що потребує складного правового супроводу.

1

Нерухомість – здача в оренду житла це довга і дорога інвестиція, однак саме вона є найбільш стабільним, надійним і хорошим джерелом отримання прибутку. Правовий супровід якої полягає лише у двох основних згодах: договору покупки-продажу і договору оренди, а далі діло за малим – оформлення ФОП і здача в оренду житла. Розглянемо більш детально, усі плюси і мінуси такого заробітку. 

Переваги інвестування в нерухомість

  • Надійність. Приватний будинок на окремій земельній ділянці чи квартира у багатоповерховому будинку це одні з різновидів нерухомості – того, що «не рухається». Значення самого цього слова дає зрозуміти, що таку матеріальну власність неможливо вкрасти чи загубити. А при хорошому юридичному оформленні вона буде лише майном власника, до того моменту, поки він сам цього буде хотіти.
  • Простота. Оформлення договору купівлі-продажу це єдина головна біль на яку дійсно буде необхідно витратити багато сил і коштів, після чого залишиться зареєструватись як ФОП та підписати договір оренди з клієнтом. У порівнянні з іншими видами ведення бізнесу це мінімальні витрати на юридичне оформлення підприємницької діяльності. Статут, капітал, директор, працівники, приміщення, бухгалтерія, забезпечення обладнанням, перевірки і ще багато інших пекельних атракціонів чекає простого смертного «без зв’язку з вищими силами», який захотів залізти в болото бізнесу.
  • Стабільність. Як було сказано вище, після здійснення основних рухів фінансово-правовими булками діло залишиться за малим, за пошуком клієнта. Що є досить легкою справою у наш час інформаційних технології. Красиве оголошення з грамотним описом швидко зробить свою справу, адже житло це одна з базових потреб людини, тому попит на нього буде завжди. Ні карантин, ні гроза, ні буря не буде мати значного довготривалого впливу на здачу житла в оренду. Стабільний прибуток – гарантовано!
  • Пасивність. Будучи власником житла, що здається в оренду, кількість силових зусиль і часу присутності, що буде потрібна для обслуговування джерела доходу зведеться в мінімум. Відвідування за оглядом раз в кілька тижнів, весь інший час – абсолютно вільний! Його можна витратити на усе, що завгодно: хобі, заробіток на підприємстві, подорож… Це один з найважливіших плюсів, адже час це те, чого не купиш і не заробиш ні за які гроші і зусилля – безцінна валюта нашого життя.

Недоліки інвестування в нерухомість

  • Вартість. Не кожен може дозволити собі купити додаткове житло для його здачі в оренду. Власне не здаси, адже самому необхідно десь проживати, а вартість покупки нової квартири в на час може вилитись у круглу суму. Тому така інвестиція може вилитись у довготривалу та недосяжну ціль для більшості смертних.
  • Дохід. Орендна плата у реаліях платоспроможності українських роботяг зводиться до скромної суми. Високі ціни на комунальні послуги і низькі зарплати постарались для того, щоб споживання нашого народу залишається на рівні мінімальних базових потреб. Однак, посередній дохід при високих інвестиціях мінімізується стабільністю, що в наших реаліях вже дуже не погано.

Інвестиція у нерухомість, хоч дорога і не високодохідна, однак надійна, стабільна, проста, а головне пасивна. Вона вирішує більшу кількість проблем і задовольняє базові людські потреби. Потрібен лише договір оренди, що допоможе створити професійний юрист.

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, ознайомтесь з прайсом та зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки ваші гроші, але й Ваш час.

Щоб замовити юридичні послуги в Києві або онлайн телефонуйте за номером, звертайтеся в соціальних мережах чи заповнюйте спеціальну форму з описом Вашого питання в контактах, що вказані на сайті й з Вами неодмінно зв’яжуться для успішного розв'язання проблеми!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon