Стабільний дохід

Стабільний і надійний помісячний дохід це саме те, чого прагне кожен з нас.

Для того, щоб досягти цієї мети ми довго і наполегливо інвестуємо свій час, сили і кошти в себе, свою освіту та досвід. Адже високий рівень знань та умінь в тій чи іншій сфері людського суспільства дає нам можливість отримувати кращий рівень заробітної плати та підвищує якість нашого життя.

Таким чином, в обмін на матеріальну вигоду, ми продаємо свою професійну працю. І робимо ми це двома шляхами, через посередника і самостійно:

  • можемо влаштуватися на роботу поринаючи в повсякденну трудову рутину підприємства;
  • а можемо самі стати підприємцями, відкривши власний бізнес, поєднуючи улюблене хобі з можливою прибутковою справою.

Пасивний дохід

Гнучи свою спину на роботодавця ми залишаємо себе великої головної болі: сплати податків, пошуку клієнтів, юридичного оформлення бізнесу та постійних перевірок контролюючими органами. А головне, простий робітник не несе ніяких ризиків і відповідальності власним майном та репутацією перед бізнесом. Робота трудяги це просте виконання посадової інструкції та завдань відповідно до власних знань, навичок. З іншої сторони, власник організації або ж підприємства несе повну матеріальну, юридичну, репутаційну відповідальність за свій бізнес. А його обов’язки не обмежуються певними завданнями і потребують значно ширшого спектру знань, умінь.

Відповідно до вищенаведеної різниці відповідальності і обов’язків буде формуватись і співрозмірний рівень доходу. Чим вищий ризик, тим вищий прибуток.

Але чи є праця на благо підприємства роботодавця або ж навіть ведення власної справи джерелом дійсно стабільного заробітку? Постійна зміна робочого місця та невпинна економічна турбулентність показали, що як сам бізнес, так і робота на бізнесменів є крайні нестабільним способом отримання доходу. Низькі ризики дають малу заробітну плату і залишають можливості розвитку людини, але є абсолютно безпечними. Високі ризики розвивають особистість, приносять високий прибуток, але разом з цим несуть високу небезпеку.

Інвестиція у нерухомість

Хороший і прибутковий бізнес, як і постійна робота є не частим явищем у нашому нестабільному світі. Перемінні умови існування людини невпинно міняють ринок товарів і послуг, що безпосередньо впливає на підприємства і відповідно на робітників. Потреби людей постійно змінюються, а з цим попит невблаганно впливає і на пропозицію. Усе, що завжди залишається сталим в наших потребах, це: вода, їжа, одяг і домівка. Задоволення цих потреб буде актуальним поки буде існувати і саме людство, тож бізнес саме в цих сферах є найбільш надійним і прибутковим. Вода, їжа і одяг є легкодоступним, а так  більш конкурентним джерелом доходу, що потребує складного правового супроводу.

1

Нерухомість – здача в оренду житла це довга і дорога інвестиція, однак саме вона є найбільш стабільним, надійним і хорошим джерелом отримання прибутку. Правовий супровід якої полягає лише у двох основних згодах: договору покупки-продажу і договору оренди, а далі діло за малим – оформлення ФОП і здача в оренду житла. Розглянемо більш детально, усі плюси і мінуси такого заробітку. 

Переваги інвестування в нерухомість

  • Надійність. Приватний будинок на окремій земельній ділянці чи квартира у багатоповерховому будинку це одні з різновидів нерухомості – того, що «не рухається». Значення самого цього слова дає зрозуміти, що таку матеріальну власність неможливо вкрасти чи загубити. А при хорошому юридичному оформленні вона буде лише майном власника, до того моменту, поки він сам цього буде хотіти.
  • Простота. Оформлення договору купівлі-продажу це єдина головна біль на яку дійсно буде необхідно витратити багато сил і коштів, після чого залишиться зареєструватись як ФОП та підписати договір оренди з клієнтом. У порівнянні з іншими видами ведення бізнесу це мінімальні витрати на юридичне оформлення підприємницької діяльності. Статут, капітал, директор, працівники, приміщення, бухгалтерія, забезпечення обладнанням, перевірки і ще багато інших пекельних атракціонів чекає простого смертного «без зв’язку з вищими силами», який захотів залізти в болото бізнесу.
  • Стабільність. Як було сказано вище, після здійснення основних рухів фінансово-правовими булками діло залишиться за малим, за пошуком клієнта. Що є досить легкою справою у наш час інформаційних технології. Красиве оголошення з грамотним описом швидко зробить свою справу, адже житло це одна з базових потреб людини, тому попит на нього буде завжди. Ні карантин, ні гроза, ні буря не буде мати значного довготривалого впливу на здачу житла в оренду. Стабільний прибуток – гарантовано!
  • Пасивність. Будучи власником житла, що здається в оренду, кількість силових зусиль і часу присутності, що буде потрібна для обслуговування джерела доходу зведеться в мінімум. Відвідування за оглядом раз в кілька тижнів, весь інший час – абсолютно вільний! Його можна витратити на усе, що завгодно: хобі, заробіток на підприємстві, подорож… Це один з найважливіших плюсів, адже час це те, чого не купиш і не заробиш ні за які гроші і зусилля – безцінна валюта нашого життя.

Недоліки інвестування в нерухомість

  • Вартість. Не кожен може дозволити собі купити додаткове житло для його здачі в оренду. Власне не здаси, адже самому необхідно десь проживати, а вартість покупки нової квартири в на час може вилитись у круглу суму. Тому така інвестиція може вилитись у довготривалу та недосяжну ціль для більшості смертних.
  • Дохід. Орендна плата у реаліях платоспроможності українських роботяг зводиться до скромної суми. Високі ціни на комунальні послуги і низькі зарплати постарались для того, щоб споживання нашого народу залишається на рівні мінімальних базових потреб. Однак, посередній дохід при високих інвестиціях мінімізується стабільністю, що в наших реаліях вже дуже не погано.

Інвестиція у нерухомість, хоч дорога і не високодохідна, однак надійна, стабільна, проста, а головне пасивна. Вона вирішує більшу кількість проблем і задовольняє базові людські потреби. Потрібен лише договір оренди, що допоможе створити професійний юрист.

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки гроші, але й Ваш час. Щоб замовити юридичні послуги заповнюйте спеціальну форму з описом питання на сайті!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon