Підрядник

Підприємці  обрали шлях самостійного заробітку, на власний ризик, ініціативного та систематичного здійснення підприємницької діяльності з метою одержання економічних і соціальних результатів. Ці люди назавжди змінили своє життя та зробили перший крок на дорозі власного благополуччя під назвою «ініціатива».

Хто будує країну?

Більшу частину господарської діяльності країни здійснюють підприємці (юридичні компанії та фізичні особи-підприємці),  фінансовий вклад яких в державну казну складає дуже суттєву роль. Можна сказати, що економічна стабільність держави на пряму залежить від податкових надходжень підприємств та підприємців.

1

Тому, вкрай необхідно підтримувати бізнес та його дохідність в середині держави, адже це є основою грошових надходжень та іноземних інвестицій. Сприятливі умови бізнесу сприяють економічному розвитку усієї країни. Такими умовами, зі сторони контролюючих органів, є належне правове та податкове забезпечення в ланцюзі: клієнт-підприємець-держава. Між державою і підприємцем такі податкові правила контролюються чітко, однак правові взаємовідносини між підприємцем та клієнтом потребують більшої уваги.

Діяльність підприємця ризикована і складна: юридичне оформлення, пошук клієнтів, сплата податків, усе це забирає багато сил і часу. Однак головне в підприємницькій діяльності це не юридичний супровід, а клієнт. Замовник слугує першоджерелом фінансових надходжень, тому без нього бізнес неможливий. Але, на жаль, часто трапляються клієнти, що з тих чи інших причин вирішують «кинути» виконавця та не виплатити кошти за виконану роботу. В переважній більшості випадків це відбувається через ігнорування виконавцем правового оформлення наданих послуг.

Для того, щоб уникнути таких неприємних ситуацій та підтримувати фінансовий дохід, а від так і стабільний розвиток усієї країни, завжди необхідно підписувати договір. Так, належно складений договір допомагає захистити інтереси виконавця та гарантує якість наданих послуг клієнту, що вигідно усім. Найбільш поширеним різновидом договору врегулювання правових відносин між замовником і виконавцем є договір підряду. 

Договір підряду

Договір підряду – це договір цивільно-правового типу, згідно з яким одна сторона (підрядник) зобов'язується на свій ризик виконати певну роботу за замовленням другої сторони (замовника), який своєю чергою повинен прийняти та оплатити цю роботу. Цей договір повинен містити інформацію щодо вартості робіт,  переліку робіт та певних етапів виконання і критеріїв якості, що оцінюється в момент прийому-передачі наданих послуг.

2

Серед різновидів підряду можна виділити:

  • Будівельний – передбачає будівництво об`єктів або виконання інших будівельних робіт за завданням замовника;
  • Побутовий – слугує задоволенням побутових, сімейних потреб замовника;
  • На проектні та пошукові роботи – розробка проектної або технічної документації чи здійснення пошукових робіт,  що передують будівельним роботам та мають пряме відношення до архітектурної діяльності.

При укладенні договору підряду важливо чітко визначити усі істотні умови,  щоб захистити як права підрядника, так і права замовника. Зразок договору підряду та всю необхідну юридичну підтримку можна отримати скориставшись юридичними послугами надійного юриста.

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки гроші, але й Ваш час. Щоб замовити юридичні послуги заповнюйте спеціальну форму з описом питання на сайті!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon