Дропшиппінг

Дропшиппінг – це один з сучасних форматів розвитку власного бізнесу без стартового капіталу. За допомогою цього інструменту можна розпочати підприємництво легко і просто без потреби грабувати банки чи збирати команду месників з суперздібностями.

Старт бізнесу без капіталу

Кожен з нас прагне досягти чогось більшого. Починаючи з самого старту навчання усі ми хочемо в майбутньому займатись тим, що ми любим, а також отримувати за це достойну винагороду. Але часто наші мрії і амбіції розбиваються об суворе каміння реальності. Адже будь-який бізнес спрямований в першу чергу не на задоволення потреб працівників, а отримання прибутків. Законодавство мало допомагає простим людям, адже закони створюються задля обслуговування потреб еліт. Мізерна кількість роботодавців дійсно піклуються про своїх колег, а переважна більшість просто вижимає останні соки. Тому працюючи на когось, ми завжди реалізовуємо не свою, а чужу мрію.

Виходом може стати ініціатива взяти своє життя у власні руки, відкопати втрачену мрію і дати їй другий шанс. Власна справа дає можливість і самому вирішувати те, що ти хочеш і чого тобі треба.

Пряме постачання

Drop shipping (пряме постачання) – це посередництво між виробником товару та кінцевим покупцем. Відповідно «дропшиппер», це посередник якому не потрібно займатись виготовленням і зберіганням товару,  він відповідає лише за його збут.

Більшість торгівців отримують прибуток від різниці між оптовою і роздрібною ціною. Дропшиппер, в сою чергу, отримує комісію за продаж товару від постачальника.
1 min

Така модель співробітництва є дуже взаємовигідною, адже замість того, щоб наймати штат фахівців, оплачувати рекламні кампанії і вести переговори з магазинами, постачальнику потрібно лише знайти дропшиппера. З іншої сторони, дропшиппер отримує доступ до готової продукції без потреби її зберігання і все, що йому потрібно, це знайти зацікавленого клієнта.

Увесь процес взаємодії зводиться взаємо-забезпеченням інформацією постачальником про наявність продукції на складі та її характеристик, а дропшиппером – контактних даних клієнтів які зацікавилися у цих товарах. Постачальник отримує прибуток від продажу товару, а дропшиппер отримує відсоток від його націнки.

Переваги і недоліки дропшиппінгу

Основною перевагою дропшиппінгу є рівна взаємовигода усіх учасників процесу.

Постачальник має змогу:

 • Реалізувати більше товарів;
 • Сконцентруватись на збільшенні виробництва товарів і їх якості;
 • Не витрачати кошти на штат працівників і рекламні кампанії.

Продавець може:

 • Відкрити бізнес без стартового капіталу;
 • Мінімізувати ризики пов’язані зі збутом товарів (відправка, повернення, обмін по гарантії);
 • Сконцентруватись на створенні великої клієнтської бази.

Недоліками дропшиппінгу є:

 • Одноманітність товарів та їх опису у багатьох дропшипперів;
 • Висока конкурентність пропозицій;
 • Брак ексклюзивності.

Схема дропшиппінгу на сьогодні стала досить популярною і поширеною, тому часто можна наштовхнутись на високу конкуренцію тих чи інших товарів на одних і тих самих торгових майданчиках, що і викликає вищенаведені недоліки. Але ці проблеми можна легко вирішити уважним аналізом ринку і вибором правильної категорії продукції для збуту. Так, за допомогою Google Trends можна дізнатися, що саме потрібно покупцям цільової категорії і потрібного місцезнаходження. 

Як стати дропшиппером?

Займатись дропшиппінгом в Україні може будь-який повнолітній громадянин за власною ініціативою та на власний ризик. Так, для ведення діяльності дропшиппера необхідна реєстрація фізичної особи-підприємця та сплачувати коштів відповідно до вибраної форми оподаткування. Також для ведення діяльності ФОП потрібно відкрити окремий рахунок в банку, через який будуть проходити всі платежі і підключити РРО (реєстратор розрахункових операцій) чи ПРРО (програмний реєстратор розрахункових операцій), що в народі називається «касовим апаратом».  

Як знайти постачальників?

Знайти постачальника товарів в сьогоднішній день розвинених інтернет-технологій дуже легко. Це можна зробити самостійно через пошукову систему чи за допомогою спеціальних сайтів агрегаторів, таких як: New Trend, Bazzilla, Endor Phone…

У першому випадку потрібно ретельно підбирати категорію товару, знайти потрібного постачальника, а також погодити усі умови співпраці про, що укласти договір дропшиппінгу. Укладення такого роду правочину потребує ретельної підготовки та професійної юридичної підтримки. Окрім того, що найголовніше, необхідно вибрати надійного постачальника який відповідає наступним критеріям: наявність системи складського обліку товарів, якісна продукція, готовність працювати з поверненнями.

У випадку з агрегаторами справа постає набагато простішою. Більшість таких платформ надає готовий доступ до створення власного інтернет-магазину, широкого асортименту продукції та володіють надійними умовами співпраці. Все, що потрібно від посередника, це реєстрація і початок продажу товарів клієнтам.

Де продавати товари?

Ковбаса це одна частина справи, адже потрібен ще і прилавок. На сьогодні існує безліч варіантів того, як можна реалізувати товар через інтернет-платформи. Розглянемо їх в порядку зростання їхньої складності та вартості створення і обслуговування:

 • Соціальні мережі (Instagram, Facebook);
 • Дошки оголошень (OLX, Shafa);
 • Маркетплейси (Rozetka, Prom);
 • Інтернет-магазин на конструкторі сайтів (Wix, Tilda);
 • Власний інтернет-магазин.

Дропшиппінг це легкий старт, який дозволяє твоїй ракеті мрій стартувати з мертвого місця.

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, ознайомтесь з прайсом та зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки ваші гроші, але й Ваш час.

Щоб замовити юридичні послуги в Києві або онлайн телефонуйте за номером, звертайтеся в соціальних мережах чи заповнюйте спеціальну форму з описом Вашого питання в контактах, що вказані на сайті й з Вами неодмінно зв’яжуться для успішного розв'язання проблеми!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon