Як придбати Bitcoin?

Bitcoin  – унікальний цифровий ресурс, невразливий до інфляції та доступний абсолютно кожному. Нове слово у розвитку товарно-грошових відносин планети. Це нова валюта – криптовалюта, існує у відкритій децентралізованій системі яка одночасно забезпечує анонімність її користувачів, системи – Blockchain.

ЯК ПРИДБАТИ КРИПТОВАЛЮТУ?

Актуальні ціни на електронні гроші доступні тут – CoinMarketCap. Придбати Bitcoin та інші криптовалюти можна готівкою через термінал або банківським переказом через обмінний сервіс чи криптовалютну біржу. Як краще це зробити?

2

  • Bitcoin – офіційний сайт на якому можна створити біткоін-рахунок (гаманець) шляхом скачування Bitcoin-клієнта (програми на ПК чи смартфон) та придбати криптовалюту. Детальні інструкції можна знайти на вищевказаному сайті;
  • BestChange – онлайн сервіс на якому проходять обмінні операції фіатних грошей на криптовалюту за допомогою банківського переказу. Важливо зазначити, що для здійснення такої обмінної операції необхідно мати наявний криптогаманець (потрібної для зарахування криптовалюти). У випадку з біткоіном такий гаманець можна створити за способом, наведеним вище. Що стосується інших криптовалют, то як правило, такі рахунки створюються за допомогою реєстрації на офіційних сайтах токенів чи за допомогою скачування додаткового програмного забезпечення з цих самих веб-ресурсів;
  • Криптовалютні біржі – спосіб придбання електронних грошей, який дає можливість не лише створення різноманітних гаманців, а і зручного обміну, як фіатних грошей на криптовалюти, так і самі криптовалюти між собою всередині самого сервісу. Найбільш популярні біржі: Exmo, Kuna, Binance, Bittrex, Poloniex.

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon