Токенізація

Все більше і більше цифрові технології поширюються у наше повсякденне життя. Відбуваються Blockchain революція. І однією зі складових цього процесу є процес токенізації.

Цифрова бухгалтерія майбутнього

Токен – це одиниця, що використовується для обліку цифрового балансу певних електронних і фізичних активів. Облік токенів ведеться в єдиному цифровому реєстрі – Blockchain.

Бувають наступні види токенів:

  • Equity tokens (акції компаній);
  • Utility tokens (токени виражають деяку цінність в рамках окремих платформ: бали за певні дії, ігрова валюта);
  • Asset-backed tokens (права на реальні товари та послуги).

1

Безпосередньо фізично забезпечені можуть бути тільки asset-backed tokens. Ці токени є двійниками реальних фізичних активів. Такий токен може бути прив`язаний до квадратного метру житлової площі чи кілограму моркви або ж до будь-якого іншого предмету. Гарантування відповідності цифрових токенів до фізичних об`єктів надає фізична організація чи онлайн-ресурс (токенізатор).

Таким чином, токенізація – це процес трансформації обліку фізичних і віртуальних активів при якому кожен з них представляється у вигляді єдиної цифрової одиниці (токена). Найбільш використовуваним ресурсом для випуску токенів є платформа Etherium.

Купити ж токени можна безпосередньо у токенізаторів чи на онлайн-біржах, а сам процес торгівлі як і процес зберігання токенів ідентичний процесу покупки-продажу криптовалют. Так, токенізація являє собою цифрову еволюцію облікової системи зберігання інформації про права на фізичні та віртуальні активи. Ця технологія дає змогу організовувати надійну та достовірну базу даних, доступну, відкриту і рівну для кожного громадянина планети Земля.

Читайте також

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon