Ethereum

Ethereum (ETH) – це перспективна Blockchain платформа для особливих смарт-контрактів. ETH – одиниця обміну на платформі Ethereum. Смарт-контракт – автоматичний алгоритм Blockchain.

Криптографічна платформа

Першу версію системи Ethereum було створено 30 липня 2015-го року Віталієм Бутеріним як аналогу системи Bitcoin. Це такий самий Blockchain з майнінгом монет і можливістю здійснення швидких транзакцій та мінімальною комісією. Але якщо Ethereum це аналог «цифрового золота», що ж тоді робить його систему такою особливою і перспективною?
1

Ethereum представляє собою платформу яку кожен бажаючий може використати у своїх цілях. По-суті, це гігантська децентралізована сітка на основі якої можливо створювати окремі програми та проекти. Керувати ресурсами цієї мережі дозволяють смарт-контракти. Це коди, що написані  за допомогою мови Solidity. Розробник проекту за допомогою програмування створює на платформі Ethereum певний сценарій, а вузли Blockchain виконують його в автоматичному режимі з записом результатів кожної операції.

Простіше кажучи Ethereum є широко-спеціалізованою програмою, що дозволяє створювати програми під вузько-направлені цілі. Ця технологія дозволяє створювати на базі Ethereum програми, що працюють у відповідності встановлених алгоритмів без збоїв, цензури чи махінацій. Тому, що у випадку, якщо один з вузлів виходить з ладу інший вузол замінить його роботу, що робить платформу смарт-контрактів точною і безперебійною. Усі ж дані надійно зберігаються і залишаються незмінними в системі Ethereum.

Функціональність мережі Ethereum:

  • Просте формування складних алгоритмів роботи;
  • Створення програм на основі розподіленого реєстру даних;
  • Можливість токенізації  будь-яких видів активів;

В теорії за допомогою платформи Ethereum можна легко запустити системи ідентифікації користувачів, верифікації документів чи навіть систему електронного голосування на політичних чи інших виборах. Покупка ETH може стати вигідними вкладенням і надійною інвестицією у своє майбутнє і майбутнє усього світу.

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon