Ліки від бідності

Злидні та низький рівень доходів ведуть до погіршення життя людини. Погані звички, наркотики, голод, заздрість, злість і жадібність це результат смертельно небезпечної хвороби.

Як і будь-які інші зарази, спочатку вона вбиває наш розум, а за ним починає гинути й тіло. Ми гниємо ментально десятками років, доки наш організм не знесилюється, починає стрімко старіти та вмирати.

І сьогодні Я розповім, чому багатсво не в грошах, а щедрі люди ніколи не будуть бідними!

Смертельна хвороба людства

Ця хвороба найзаразніша і найнебезпечніша за всю довгу історію існування нашого виду. Пандемія якої заполонила майже увесь світ і її ім’я «бідність». Безпощадна та невблаганна, вона вбиває усіх і може заразити кожного. Але серед нас знайшлись щасливчики, що все-таки змогли виробити імунітет та вилікуватись.
5

На планеті Земля існує близько 9-ти мільярдів людей, 47 мільйонів з них є багатіями, вони є особливими. Їх унікальність полягає не в кольорі шкіри, місці їх народження чи антропометричних даних, чи навіть розмірі гаманця, усі вони різні. З фізичної точки зору багатій ніяк не відрізняється від бідняка... Однак є дещо, що об’єднує успішних особистостей і робить їх дещо схожими між собою та, при цьому, кардинально відрізняє від мільярдів інших. Це імунітет проти бідності – спосіб мислення!

Думки формують наші дії, а дії своєю чергою ведуть нас по дорозі життя. Хибний спосіб мислення призведе до такої ж хибної цілі. Таким чином, щоб дістатись до місця бажаного призначення нам потрібна інша дорога, а тоді і інший спосіб мислення, а від так й правильні дії – ліки від бідності.

Таблетка №1 - Підприємництво

Усі найуспішніші люди планети є представниками різних національностей, культур, віросповідання. Але є одна найголовніша риса яка об’єднує їх усіх. Ця риса їхнього характеру під назвою «підприємництво».

Що це означає? В першу чергу це ініціативність. Самостійна діяльність метою якої є покращення умов власного існування! Не уміння вести бізнес, а уміння ставити завдання, приймати рішення та досягати мети!

Більшість з нас від самого раннього дитинства звикли постійно очікувати вказівки, план дій і подачки від вчителів, батьків, викладачів, роботодавця, держави. І немає нічого поганого в тому, щоб переймати дорогоцінний досвід життя, досвідченіших людей. Погано те, що це формує негативну звичку пасивної позиції очікування. Будучи вже дорослими людьми, ця позиція залишає нас мотивації та можливості самостійного руху вперед. Відбирає досягнення цілі, що потрібна не школі, батькам, університету, державі чи роботодавцю, а нам.

Так, ми займаємось тим, що нам не цікаво і як наслідок це не приносить задоволення, мотивації й достатку, руйнуючи при цьому усе життя. Тому перша і найголовніша пігулка, що може реанімувати спосіб мислення бідняка – власний план дій

Таблетка №2 - Наполегливість

Після дози ліків підприємництва та початку виконання плану дій для досягнення власних цілей, друге, чим потрібно запастись – це наполегливістю і терпінням.

Від природи людина лінива істота. Протягом тисяч років голоду і боротьби за виживання наш мозок і тіло виробило механізми економії енергії задля ефективного існування. Одним з таких механізмів є лінь. Нам простіше стояти ніж іти, сидіти ніж стояти, лежати чим сидіти і спати ніж просто лежати, а головне нам простіше деградувати аніж навчатись.

Річ у тім, що мозок людини це найпрожерливіший орган організму гомо сапієнса, що у спокійному стані споживає четверть усієї накопиченої енергії.  А висока інтелектуальна активність прирівнюється до інтенсивних щоденних занять спортом. В умовах первісного голоду це критичні втрати дорогоцінних калорій, що допустимі лише в екстрених ситуаціях. Тому лінь, це спосіб мінімізації затрат задля виживання. Однак тіло не в курсі, що ми вже знаходимось не в первісних умовах існування і відсутність інтенсивної мозкової активності значно шкодить й обмежує наше життя. Тому з лінню потрібно боротись!

Починаючи дотримуватись плану дій і виконувати кроки задля їх досягнення часто, робота просувається з шаленим ентузіазмом, однак наскільки довго він триває? В переважній більшості випадків така мотивація гасне після перших місяців стрімкого старту і множиться на нуль забитим болтом ледарства. Ми хочемо усе прямо зараз і в найкоротші терміни, але так не буває. Для того, щоб отримати більше ніж інші, потрібно працювати більше ніж інші.

Ліки трудолюбства вже давно привили собі успішні, знамениті люди. Вони справжні фанатики і божевільні маніяки у своїй роботі. Арнольд Шварценеггер будучи культуристом розбивав вікна спортивного залу для того, щоб потренуватись у вихідний день. Згодом його наполегливість дала свої плоди: багатократний чемпіон світу по культуризму, найзнаменитіший актор та успішний політик. 

Таблетка №3 - Сміливість

Під час хвороби у нас піднімається температура, ніс переповнюють соплі, болить голова, горло і живіт. Ці страждання є відповідною реакцією організму, яка спрямована на боротьбу з болячкою. Муки це невід’ємна частина процесу одужання. Відсутність болю буває лише у двох випадках: коли людина носій хвороби і коли вона померла. Так, шлях до успіху непростий, тернистий, заплутаний і переповнений людьми, що завжди будуть бажати твоєї невдачі. Інколи недостатньо плану дій, наполегливості і терпіння задля досягнення поставленої мети. Для того, щоб досягти цілі, всесвіту потрібна жертва у вигляді твоїх страждань.

Невдачі є абсолютно нормальним явищем тоді, коли ти намагаєшся рухатись уперед. Той хто грає в лотерею має мало шансів для того, щоб виграти, однак той хто не грає – взагалі ніколи не виграє. Страх програшу зупиняє більшість з нас, навіть не спробувавши зіграти. А тих, хто спробував і програв, може відвернути від цієї справи до кінця життя. І це, ще один ментальний аспект який кардинально відрізняє успішних особистостей від інших.

Сміливість це не перемоги і насолода виграшу, а стійкість до програшів і рух вперед не дивлячись ні на що. Так, відома письменниця Джоан Роулінг, яка створила неймовірну магічну історію «Гаррі Поттер» перед тим, як стала всесвітньо відомою, жила на соціальну допомогу, будучи матір’ю декількох дітей без чоловіка. Її книгу відхилили у багатьох видавництвах, однак вона не залишала спроб і віри. Зрештою всесвіт їй усміхнувся і зараз Джоан одна з найвпливовіших жінок Великобританії та одна з найбагатших жінок світу.

Таблетка №4 - Щедрість

Для того, щоб отримати бажаний результат, нам потрібно щось віддати. Закон рівноваги є базовим правилом життя у цьому світі і його ніхто не відміняв. Щоб отримати гроші, ми витрачаємо свій час і свої сили, а для отримання знать нам треба використати гроші і час… Постійні обмінні операції подібні до торгів на ринку валют, однак це ринок життя.
4

Для того, щоб стати багатим – бідняк намагається зекономити якомога більше саме на тому, що є першочерговим і базовим для досягнення власних мрій і навпаки є безвідповідальним при триньканні грошей на безглузді речі:

  • низький рівень самоосвіти і економія на книгах, курсах, додаткових навичках призводить до низького рівня знань і вузького світогляду, наслідком чого стає мала заробітна плата;
  • погане харчування дешевими, шкідливими продуктами спонукає до захворювань, на лікування яких витрачається набагато більша кількість коштів, які можна було б направити на елементарне покращення якості споживаних продуктів, уникнувши при цьому низки захворювань.

Психологія багатства і остання профілактична пігулка передбачає постійні інвестиції в те, що буде приносити прибуток і стане корисним в майбутньому. Багаті інвестують у майбутнє, бідняки інвестують у теперішнє – це уся різниця. Жадність породжує бідність, а щедрість породжує багатство, всесвіт це дзеркало яке поводить себе точно так, як поводиш себе ти!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon