Багате життя без податків

Для того, щоб стати багатим не потрібно мати значний стартовий капітал, широке коло знайомств чи унікальну бізнес ідею. Щоб отримати бажане фінансове благополуччя, потрібно зрозуміти і прийняти лише три заповіді заможності:

Самі по собі, гроші - нічим не підкріплені, кольорові папірчики. Щобільше, можна цілком вірно стверджувати, що сучасна фінансова система являє собою кредитно-боргову піраміду яка як і всі інші, тримається лише на вірі людей у її могутності. А враховуючи те, що інфляція рік за роком знецінює гроші у нас на очах, можна зрозуміти очевидний факт, щонеможливо зберігати воду у дірявому відрі!

Фондовий ринок

Найбагатші люди світу користуються фіатними грішми лише як проміжковим інструментом (тут і зараз): купити їжу, дім, яхту і тп… Еліти розуміють, що паперові кошти не коштують майже нічого, адже беруться буквально з повітря. Тому, небожителі вкладають свої капітали лише у реальні матеріальні ресурси, активи які будуть приносити прибуток: нерухомість, наука, технології, бізнес. Їхні гроші працюють на інвестиції!

Часто можна побачити новини, що тепер найбагатша людина світу одна особа, а через пів року вже інша. Цей список постійно змінюється та доповнюються. Річ у тому, що рейтинг виражає інвестиційний капітал у фіатному еквіваленті, а не баланс грошей на рахунках.

2

Такий капітал валідний, адже ціна акцій залежить від комерційних результатів компанії. Так, в залежності від того як ростуть ціни на активи, капітал багатіїв може різко змінюватися в ту чи іншу сторону. Гроші – це папір закріплений вірою, а акції – свідоцтво про право власності визначеної частки статутного капіталу акціонерного товариства. Тобто, право на власність реального майна!

Акції є інструментом інвестиційного росту капіталу, а платформа на якій можливі такі інвестиції називається «фондовий ринок». Саме фондовий ринок та інвестування в акції роблять багатих, небожителями і створюють унікальні можливості для їх комфортного існування.

Приріст капіталу

Таке солодке життя, у першу чергу, проявляється в низькому рівні сплати податків. За статистикою, найбагатші люди світу віддають на благо суспільства вдвічі менше ніж найбідніші…
3

Однак, суттєвою відмінністю від звичайних податкових зборів є те, що оподаткування нарощеного капіталу відбувається лише тоді, коли самі інвестиційні інструменти продаються та виводяться на банківський рахунок. Щобільше, таким чином інвестор може контролювати об'єм податків які необхідно буде сплатити!

Додатково необхідно зазначити, що сума яка буде підлягати оподаткуванню є різницею між початково інвестованою та кінцевою виведенню.

Загалом схему оподаткування на приріст капіталу можна відобразити наступною формулою:

(ВС * ПР%) * П% = ППК, де:

• ВС – виведена сума інвестицій;

• ПР% – відсоток росту капіталовкладень;

• П% – податок;

• ППК – сума для сплати податку на приріст капіталу.

Таким чином, за допомогою податку на приріст капіталу, можна контролювати не тільки рівень свого доходу, а і обсяг сплати податкових зборів на набагато комфортніших умовах.

Що таке спадковий капітал?

Низький рівень оплати податків це ще не все… Через те, що існує смертельний спосіб не платити податкові збори взагалі!

Оскільки смерть, дає життя і відкриває нові можливості для старого інвестиційного капіталу. Інвестор, чиї роки прийшли кінця, передає спадкоємцю у спадок своє майно. А цінні папери, як вже було зазначено вище, є свідоцтвом про право власності на частину майна компанії. Тому після смерті, всі інвестиції будуть також передані як частина спадщини.4

А враховуючи те, що сплата податків на приріст капіталу обраховується з моменту їх покупки і визначається момент продажу, смерть інвестора фактично оновлює ці терміни для спадкоємця. Через те, що спадщина не може одночасно вважатись і прибутком!

Таким чином багатші цього світу покоління за поколінням передаються і множать у спадок свої статки не сплачуючи при цьому ніяких податків...

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon