Викуп через факторинг

Питання викуплення свого кредиту з хорошою знижкою може стати дуже цікавим та актуальним боржникам тих банків, що перебувають в процесі ліквідації.

Такому боржнику, якоюсь мірою, пощастило і не тільки тому, що подібний кредитор досить мляво працює зі стягненням боргів, а тому, що з'являється унікальна можливість раз і на завжди закрити своє боргове зобов’язання на дуже вигідних умовах.

Ліквідація банку

При таких обставинах, боржник може з легкістю викупити борг разом зі своєю запорукою та абсолютно законно і легально закрити свої борги перед банком і державою без будь-яких зайвих проблем.  

Як це зробити? Річ у тім, що банк який перебуває у процесі ліквідації, знаходиться під управлінням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. За законом цей фонд, під час ліквідації банку, направляє усі активи фінансової установи на аукціон для проведення їх продажу. А так, як кредитне зобов’язання боржника з правової та фінансової точки зору являється активом, воно також буде переведене на торги де його зможуть придбати юридичні особи, фінансові організації (банки, факторингові компанії). Так у боржника з'являється чудова можливість взяти не пряму участь в таких торгах і викупити борг зекономивши при цьому круглу суму грошей.

Звичайно ж зробити це не просто, адже потрібно розуміти як працює процес і взаємодіють норми права! Тому, краще скористатися послугами фінансової організації, яка допоможе викупити цей борг на себе, через те, що боржник і поручитель не можуть безпосередньо придбати свій борг.

Факторинг це порятунок?

Фінансова компанія, за невелику вигоду, використовується в якості посередника:

  • на початку викупає борг на аукціоні;
  • після чого отримує переуступку права вимоги на себе;
  • а далі вже переступає цей борг на будь-яку довірену особу боржника, що стає новим кредитором.
  • Усі права вимоги за кредитними зобов’язаннями передаються новому кредитору і він у повній змозі укласти нотаріально посвідчену угоду з боржником про те, що не має ніяких фінансових претензій перед ним;
  • кредит закривається: знімаються обтяження, арешти, застави з майна, закриваються виконавчі провадження…

Про яку знижку йдеться? Лоти з кредитами виставляються на торги вже зі значним дисконтом, адже потрібен швидкий продаж – відбувається ліквідація! Тому з урахуванням усіх поетапних витрат реально закрити кредит до 50-60 % від його початкової вартості. Усе що потрібно такому боржнику – юрист для укладання усіх необхідних договорів.

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки гроші, але й Ваш час. Щоб замовити юридичні послуги заповнюйте спеціальну форму з описом питання на сайті!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon