Мікрокредитування

Мікрокредитування – це видача банком чи іншою фінансовою установою незначної суми грошей  у користування боржнику, на певний проміжок часу.

Усі в тій чи іній формі всі ми могли зіштовхуватись з таким видом кредитних взаємовідносин і знаємо як це працює (кредитний ліміт на банківській карті чи готівка у пунктах видачі кредиту). 

Вам мікрокредит онлайн?

Річ у тому, що такий кредитний договір може укладати будь-хто в спрощеній формі через мережу-інтернет. Для цього необхідна лише звичайна реєстрація на сайті МФО (банку чи іншої масової філіальної фінансової організації). Процес дуже простий, тому часто його використовують шахраї! Що робити якщо на Ваше ім’я було оформлено кредит?

Мікрокредит швидко

Так, у випадку виявлення факту укладання на Ваше ім`я договору онлайн-кредитування необхідно якомога швидше вчинити наступні дії:

  • Звернутися безпосередньо в МФО де було укладено договір кредитування на Вас з офіційно письмовою вимогою (рекомендованим листом) про надання копій укладеного кредитного договору.
  • Звернутися до правоохоронних органів із заявою щодо вчинення проти Вас кримінального правопорушення (шахрайства). Це робиться з метою внесення злочину в ЄРДР (єдиний реєстр досудових розслідувань) і слугуватиме суттєвим доказом розгляду справи у суді.
  • Повідомити про укладання кредиту на Ваше ім`я в Департамент кіберполіції Національної поліції України.
  • Звернутись в Національний банк України зі скаргою щодо укладеного договору з метою проведення перевірки МФО.

Якщо всі вищенаведені дії не призвели до бажаного результату (припинення нарахування боргу та визнання кредитного договору недійсним), необхідно звернутись до суду з відповідною позовною заявою та усіма наявними доказами. А для того, щоб правильно оформити обов'язково знадобиться професійна юридична допомога. 

Замовити юридичні послуги

Не відкладайте проблеми, зверніться за послугами до професійного юриста, який може зберегти не тільки гроші, але й Ваш час. Щоб замовити юридичні послуги заповнюйте спеціальну форму з описом питання на сайті!

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon