Блог

Що таке Чат GPT та як ним користуватись?
19.02.2023 12:18 Технології
Чат GPT - це програма штучного інтелекту, яка використовує технологію глибокого навчання для створення текстових повідомлень, які відповідають на запитання користувачів або відповідно до команд здатна створювати складні статті чи навіть програмні коди. 
Читати статтю
Стягнення боргу за договором постачання
Товар поставлений, а договір не оплачений? Вихід є — стягнення заборгованості з допомогою експертів фахової юридичної компанії.
Читати статтю
Стягнення боргу по заробітній платі
Будь-який роботодавець зобов'язаний виплачувати працівникам заробітну плату у повному обсязі та відповідно до встановлених термінів.
Читати статтю
Переривання строків позовної давності
В силу тих чи інших обставин виплачувати грошове зобов’язання стає проблематично чи взагалі не можливо (війна, пандемія, економічна криза тощо). Так, проблемна заборгованість це те з чим сьогодні часто зіштовхуються боржники які оформили кредит в банку чи МФО.
Читати статтю
Юридична допомога боржникам з МФО
У сьогоденній економічній ситуації проблеми з поверненням мікрокредитів є досить поширеним явищем. Але ні його поширеність, ні оманлива приставка «мікро» не повинна вводити Вас в оману - законодавством передбачені суттєві правові наслідки неповернення боргів.
Читати статтю

Потрібна консультація юриста?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами
найближчим часом
Консультація
youtube icon telegram icon telegram icon